Hlavná ponuka
Konečná tabuľka OM 2015/2016 vo volejbale mužov |
||||||||
POR. |
MUŽSTVO |
POČ. |
VÝHRY 3:0/3:1 |
VÝHRY 3:2 |
PREHRY 2:3 |
PREHRY 0:3/1:3 |
SETY |
BODY |
1 |
ŠKP |
16 |
10 |
2 |
0 |
4 |
38:18 |
34 |
2 |
KOPA Eng. |
16 |
10 |
2 |
0 |
4 |
39:23 |
34 |
3 |
FVT TU Bobrík |
16 |
7 |
2 |
2 |
5 |
34:28 |
27 |
4 |
ASANA |
16 |
7 |
0 |
3 |
6 |
32:30 |
24 |
5 |
VK MIRAD |
16 |
0 |
0 |
1 |
15 |
4:48 |
1 |
ROZPIS ZÁPASOV OM VO VOLEJBALE MUŽOV 2015/2016 |
||||||||
Č.Z. |
DOMÁCI |
HOSTIA |
DÁTUM |
ČAS |
MIESTO |
ROZHODCA |
POZN. |
VÝSLEDOK |
Rozpis stretnutí muži 2015- |
||||||||
1 |
ASANA |
KOPA ENG |
20.10. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
3:1 (15- |
2 |
FVT TU Bobrík |
VK MIRAD |
21.10. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
3:0 (22,19,21) |
2. kolo |
||||||||
3 |
KOPA ENG |
FVT TU Bobrík |
28.10. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Kmec |
Streda |
3:2 (- |
4 |
ASANA |
ŠKP |
27.10. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Hugec |
Utorok |
2:3 (21,- |
3.kolo |
||||||||
5 |
FVT TU Bobrík |
ŠKP |
4.11. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:0 (20,20,22) |
6 |
VK MIRAD |
KOPA ENG |
5.11. |
17:30 |
telocvičňa GK2 |
Kmec |
Štvrtok |
0:3 (- |
4.kolo |
||||||||
7 |
ŠKP |
VK MIRAD |
12.11. |
17:30 |
telocvičňa GK2 |
Hugec |
Štvrtok |
3:0 (15,17,22) odohr. 12.11.2015 |
8 |
ASANA |
FVT TU Bobrík |
10.11. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:1 (- |
5.kolo |
||||||||
9 |
VK MIRAD |
ASANA |
19.11. |
17:30 |
telocvičňa GK2 |
Hugec |
Štvrtok |
0:3 (- |
10 |
ŠKP |
KOPA ENG |
16.11. |
17:45 |
ŠKP |
Kobulský |
Streda |
3:0 (13,17,21) odohr. 20.4.2016 |
Rozpis stretnutí muži 2015- |
||||||||
11 |
KOPA ENG |
ASANA |
25.11. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Kobulský |
Streda |
1:3 (- |
12 |
VK MIRAD |
FVT TU Bobrík |
26.11. |
17:30 |
GK2 |
Hugec |
Štvrtok |
0:3 (- |
7.kolo |
||||||||
13 |
FVT TU Bobrík |
KOPA ENG |
2.12. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:1 (20,- |
14 |
ŠKP |
ASANA |
30.11. |
17:45 |
ŠKP |
Kmec |
Utorok |
3:0 (24,26,23) odohr. 25.4.2016 |
8.kolo |
||||||||
15 |
ŠKP |
FVT TU Bobrík |
9.12. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
3:0 (21,19,20) |
16 |
KOPA ENG |
VK MIRAD |
9.12. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Kmec |
Streda |
3:1 (17,- |
9.kolo |
||||||||
17 |
VK MIRAD |
ŠKP |
17.12. |
17:30 |
GK2 |
Kmec |
Štvrtok |
0:3 (- |
18 |
FVT TU Bobrík |
ASANA |
16.12. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
3:1 (14,- |
10.kolo |
||||||||
19 |
ASANA |
VK MIRAD |
12.1. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
3:0 (14,18,19) |
20 |
KOPA ENG |
ŠKP |
13.1. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
3:1 (- |
Rozpis stretnutí muži 2015- |
||||||||
21 |
ASANA |
KOPA ENG |
19.1. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
1:3 (17,- |
22 |
FVT TU Bobrík |
VK MIRAD |
20.1. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:0 (23,9,10) |
12.kolo |
||||||||
23 |
KOPA ENG |
FVT TU Bobrík |
27.1. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
3:1 (- |
24 |
ŠKP |
ASANA |
25.1. |
17:45 |
ŠKP |
Kmec |
Pondelok |
3:2 (- |
13.kolo |
||||||||
25 |
FVT TU Bobrík |
ŠKP |
3.2. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
1:3 (15,- |
26 |
VK MIRAD |
KOPA ENG |
4.2. |
17:30 |
GK2 |
Kobulský |
Štvrtok |
1:3 (- |
14.kolo |
||||||||
27 |
ŠKP |
VK MIRAD |
8.2. |
17:45 |
ŠKP |
Kmec |
Pondelok |
3:0 (11,23,18) |
28 |
ASANA |
FVT TU Bobrík |
9.2. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
1:3 (- |
15.kolo |
||||||||
29 |
VK MIRAD |
ASANA |
25.2. |
17:30 |
GK2 |
Hugec |
Štvrtok |
0:3 (- |
30 |
KOPA ENG |
ŠKP |
24.2. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Kmec |
Streda |
3:1 (18,- |
Rozpis stretnutí muži 2015- |
||||||||
31 |
KOPA ENG |
ASANA |
2.3. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
3:1 (- |
32 |
VK MIRAD |
FVT TU Bobrík |
3.3. |
17:30 |
GK2 |
Kobulský |
Štvrtok |
2:3 (- |
17.kolo |
||||||||
33 |
FVT TU Bobrík |
KOPA ENG |
9.3. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
2:3 (21,19,- |
34 |
ASANA |
ŠKP |
8.3. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
1:3 (16,- |
18.kolo |
||||||||
35 |
ŠKP |
FVT TU Bobrík |
14.3. |
17:45 |
ŠKP |
Kmec |
Pondelok |
3:0 (23,14,22) odohr. 4.4.2016 |
36 |
KOPA ENG |
VK MIRAD |
16.3. |
18:00 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
3:0 (18,23,17) |
19.kolo |
||||||||
37 |
VK MIRAD |
ŠKP |
31.3. |
17:30 |
GK2 |
Kobulský |
Štvrtok |
0:3 (- |
38 |
FVT TU Bobrík |
ASANA |
23.3. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
3:2 (- |
20.kolo |
||||||||
39 |
ASANA |
VK MIRAD |
12.4. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:0 (16,16,19) |
40 |
ŠKP |
KOPA ENG |
11.4. |
17:30 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
0:3 (- |