Hlavná ponuka
Konečná tabuľka OM 2014/2015 vo volejbale mužov |
||||||||
POR. |
MUŽSTVO |
POČ. |
VÝHRY 3:0/3:1 |
VÝHRY 3:2 |
PREHRY 2:3 |
PREHRY 0:3/1:3 |
SETY |
BODY |
1 |
ASANA |
16 |
11 |
4 |
1 |
0 |
47:14 |
42 |
2 |
ŠKP |
16 |
8 |
1 |
2 |
5 |
33:27 |
28 |
3 |
FVT TU Bobrík |
16 |
7 |
2 |
1 |
6 |
32:29 |
26 |
4 |
KOPA Eng. |
16 |
4 |
2 |
1 |
9 |
23:34 |
17 |
5 |
Juniori MIRAD PU |
16 |
1 |
0 |
4 |
11 |
14:45 |
7 |
ROZPIS ZÁPASOV OM VO VOLEJBALE MUŽOV 2014/2015 |
||||||||
Č.Z. |
DOMÁCI |
HOSTIA |
DÁTUM |
ČAS |
MIESTO |
ROZHODCA |
POZNÁMKA |
VÝSLEDOK |
Rozpis stretnutí muži 2014- |
||||||||
1 |
ŠKP |
ASANA |
13.10. |
18:35 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
0:3 (- |
2 |
FVT TU Bobrík |
MIRAD |
15.10. |
18:50 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
3:1 (22,- |
2. kolo |
||||||||
3 |
ASANA |
FVT TU Bobrík |
21.10. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:0 (15,23,20) |
4 |
KOPA ENG |
ŠKP |
22.10. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Kobulský |
Streda |
0:3 (- |
3.kolo |
||||||||
5 |
FVT TU Bobrík |
KOPA ENG |
29.10. |
18:50 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
3:0 (19,21,23) |
6 |
MIRAD |
ASANA |
29.10. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
1:3 (22,- |
4.kolo |
||||||||
7 |
KOPA ENG |
MIRAD |
5.11. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Kobulský |
Streda |
3:0 (12,14,22) odohr. 1.4.2015 |
8 |
ŠKP |
FVT TU Bobrík |
3.11. |
18:35 |
ŠKP |
Hugec |
Pondelok |
3:1 (19,22,- |
5.kolo |
||||||||
9 |
MIRAD |
ŠKP |
12.11. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
0:3 (- |
10 |
ASANA |
KOPA ENG |
11.11. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
3:0 (21,24,14) |
Rozpis stretnutí muži 2014- |
||||||||
11 |
ASANA |
ŠKP |
18.11. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Hugec |
Utorok |
3:0 (12,18,21) |
12 |
MIRAD |
FVT TU Bobrík |
19.11. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
3:0 (23,19,19) |
7.kolo |
||||||||
13 |
FVT TU Bobrík |
ASANA |
26.11. |
18:50 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
1:3 (- |
14 |
ŠKP |
KOPA ENG |
24.11. |
18:35 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
2:3 (- |
8.kolo |
||||||||
15 |
KOPA ENG |
FVT TU Bobrík |
3.12. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
0:3 (- |
16 |
ASANA |
MIRAD |
2.12. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:2 (21,- |
9.kolo |
||||||||
17 |
MIRAD |
KOPA ENG |
10.12. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Hugec |
Streda |
0:3 (- |
18 |
FVT TU Bobrík |
ŠKP |
10.12. |
18:50 |
FVT TU |
Kmec |
Streda |
1:3 (23,- |
10.kolo |
||||||||
19 |
ŠKP |
MIRAD |
15.12. |
18:35 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
3:0 (16,22,23) |
20 |
KOPA ENG |
ASANA |
17.12. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Kmec |
Streda |
3:2 (23,23,- |
Rozpis stretnutí muži 2014- |
||||||||
21 |
ŠKP |
ASANA |
12.1. |
18:35 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
0:3 (- |
22 |
FVT TU Bobrík |
MIRAD |
14.1. |
18:50 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
3:1 (- |
12.kolo |
||||||||
23 |
ASANA |
FVT TU Bobrík |
20.1. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:2 (- |
24 |
KOPA ENG |
ŠKP |
21.1. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
1:3 (15,- |
13.kolo |
||||||||
25 |
FVT TU Bobrík |
KOPA ENG |
28.1. |
18:50 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:1 (24,- |
26 |
MIRAD |
ASANA |
28.1. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
2:3 (- |
14.kolo |
||||||||
27 |
KOPA ENG |
MIRAD |
4.2. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
3:0 (21,22,18) |
28 |
ŠKP |
FVT TU Bobrík |
2.2. |
18:35 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
1:3 (23,- |
15.kolo |
||||||||
29 |
MIRAD |
ŠKP |
11.2. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
2:3 (18,- |
30 |
ASANA |
KOPA ENG |
10.2. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Hugec |
Utorok |
3:0 (10,19,20) |
Rozpis stretnutí muži 2014- |
||||||||
31 |
ASANA |
ŠKP |
17.2. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:1 (20,20,- |
32 |
MIRAD |
FVT TU Bobrík |
18.2. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kobulský |
Streda |
2:3 (21,- |
17.kolo |
||||||||
33 |
FVT TU Bobrík |
ASANA |
4.3. |
18:50 |
FVT TU |
Kmec |
Streda |
0:3 (- |
34 |
ŠKP |
KOPA ENG |
2.3. |
18:35 |
ŠKP |
Hugec |
Pondelok |
3:1 (15,17,- |
18.kolo |
||||||||
35 |
KOPA ENG |
FVT TU Bobrík |
11.3. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Kobulský |
Streda |
0:3 (- |
36 |
ASANA |
MIRAD |
10.3. |
17:50 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Hugec |
Utorok |
3:0 (18,17,18) |
19.kolo |
||||||||
37 |
MIRAD |
KOPA ENG |
18.3. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
0:3 (- |
38 |
FVT TU Bobrík |
ŠKP |
18.3. |
18:50 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:2 (- |
20.kolo |
||||||||
39 |
ŠKP |
MIRAD |
23.3. |
18:35 |
ŠKP |
Kmec |
Pondelok |
3:0 (21,17,16) |
40 |
KOPA ENG |
ASANA |
25.3. |
17:50 |
MLADOSŤ |
Hugec |
Streda |
2:3 (- |