Hlavná ponuka
(24.10.2013) Majstrovstvá SR vo volejbale veteránov (Memoriál F. Mizdoša)
Dňa 10.08.2013 sa konali v Kežmarku Majstrovstvá Slovenska vo volejbale veteránov a zároveň 17-
Prešov mal zastúpenie v kategóriách mužov na 40 a nad 50 rokov. Muži nad 40 rokov skončili na druhom miesta a muži nad 50 rokov sa umiestnili na 3. mieste.
Bližšie informácie si prečítajte: svf.sk alebo svf.sk a určite si pozrite video na youtube.com.
Fotogalériu si možete pozrieť na našich stránkach tu.
Konečná tabuľka OM 2013/2014 vo volejbale chlopoch (mužov) |
||||||||
POR. |
MUŽSTVO |
POČ. |
VÝHRY 3:0/3:1 |
VÝHRY 3:2 |
PREHRY 2:3 |
PREHRY 0:3/1:3 |
SETY |
BODY |
1 |
ŠK KOPA Eng. |
20 |
14 |
3 |
1 |
2 |
54:20 |
49 |
2 |
ASANA |
20 |
14 |
2 |
1 |
3 |
52:20 |
47 |
3 |
FVT TU Bobrík |
20 |
8 |
2 |
5 |
5 |
42:35 |
33 |
4 |
VK Vector |
20 |
6 |
2 |
1 |
11 |
30:43 |
23 |
5 |
ŠKP |
20 |
5 |
1 |
2 |
12 |
24:45 |
19 |
6 |
Juniori MIRAD PU |
20 |
1 |
2 |
2 |
15 |
16:55 |
9 |
ROZPIS ZÁPASOV OM VO VOLEJBALE MUŽOV 2013/2014 |
||||||||
Č.Z. |
DOMÁCI |
HOSTIA |
DÁTUM |
ČAS |
MIESTO |
ROZHODCA |
POZNÁMKA |
VÝSLEDOK |
Rozpis stretnutí muži 2013- |
||||||||
1 |
ŠKP |
VK Vector |
14.10. |
18:00 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
3:0 (19,15,18) |
2 |
ASANA |
MIRAD |
15.10. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:0 (23,11,15) |
3 |
FVT TU Bobrík |
KOPA ENG |
16.10. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
2:3 (- |
2. kolo |
||||||||
4 |
VK Vector |
KOPA ENG |
21.10. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Kmec |
Pondelok |
0:3 (- |
5 |
MIRAD |
FVT TU Bobrík |
23.10. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Hugec |
Streda |
0:3 (- |
6 |
ŠKP |
ASANA |
21.10. |
18:00 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
0:3 (- |
3.kolo |
||||||||
7 |
ASANA |
VK Vector |
29.10. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Hugec |
Utorok |
3:0 (21,24,18) |
8 |
FVT TU Bobrík |
ŠKP |
30.10. |
19:00 |
FVT TU |
Kmec |
Streda |
3:0 (22,19,23) odohr: 9.1.2014 |
9 |
KOPA ENG |
MIRAD |
28.10. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Kobulský |
Pondelok |
3:0 (13,12,17) |
4.kolo |
||||||||
10 |
VK Vector |
MIRAD |
6.11. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kobulský |
Streda |
3:0 (23,18,21) |
11 |
ŠKP |
KOPA ENG |
4.11. |
18:00 |
ŠKP |
Hugec |
Pondelok |
0:3 (- |
12 |
ASANA |
FVT TU Bobrík |
5.11. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:0 (18,17,17) |
5.kolo |
||||||||
13 |
FVT TU Bobrík |
VK Vector |
13.11. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:1 (19,13,- |
14 |
KOPA ENG |
ASANA |
11.11. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Hugec |
Pondelok |
3:1 (- |
15 |
MIRAD |
ŠKP |
13.11. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
3:0 (26,20,26) |
Rozpis stretnutí muži 2013- |
||||||||
16 |
VK Vector |
ŠKP |
18.11. |
18:00 |
ŠKP |
Kmec |
Pondelok |
3:1 (18,16,- |
17 |
MIRAD |
ASANA |
20.11. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kobulský |
Streda |
0:3 (- |
18 |
KOPA ENG |
FVT TU Bobrík |
18.11. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Hugec |
Pondelok |
0:3 (- |
7.kolo |
||||||||
19 |
KOPA ENG |
VK Vector |
25.11. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Hugec |
Pondelok |
2:3 (- |
20 |
FVT TU Bobrík |
MIRAD |
27.11. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:0 (19,9,21) |
21 |
ASANA |
ŠKP |
26.11. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:0 (16,17,17) |
8.kolo |
||||||||
22 |
VK Vector |
ASANA |
3.12. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
0:3 (- |
23 |
ŠKP |
FVT TU Bobrík |
2.12. |
17:15 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
2:3 (- |
24 |
MIRAD |
KOPA ENG |
4.12. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Hugec |
Streda |
0:3 (- |
9.kolo |
||||||||
25 |
MIRAD |
VK Vector |
11.12. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
1:3 (20,- |
26 |
KOPA ENG |
ŠKP |
9.12. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Hugec |
Pondelok |
3:1 (16,19,- |
27 |
FVT TU Bobrík |
ASANA |
11.12. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
2:3 (- |
10.kolo |
||||||||
28 |
VK Vector |
FVT TU Bobrík |
18.12. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
0:3 (- |
29 |
ASANA |
KOPA ENG |
17.12. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:1 (20,- |
30 |
ŠKP |
MIRAD |
16.12. |
17:15 |
ŠKP |
Hugec |
Pondelok |
3:0 (20,19,23) |
Rozpis stretnutí muži 2013- |
||||||||
31 |
ŠKP |
VK Vector |
13.1. |
17:15 |
ŠKP |
Hugec |
Pondelok |
0:3 (- |
32 |
ASANA |
MIRAD |
14.1. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
3:1 (15,- |
33 |
FVT TU Bobrík |
KOPA ENG |
15.1. |
19:00 |
FVT TU |
Kmec |
Streda |
2:3 (- |
12.kolo |
||||||||
34 |
VK Vector |
KOPA ENG |
20.1. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Hugec |
Pondelok |
1:3 (20,- |
35 |
MIRAD |
FVT TU Bobrík |
22.1. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
0:3 (19,18,16) |
36 |
ŠKP |
ASANA |
20.1. |
17:15 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
0:3 (- |
13.kolo |
||||||||
37 |
ASANA |
VK Vector |
28.1. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kmec |
Utorok |
3:0 (0,0,0) |
38 |
FVT TU Bobrík |
ŠKP |
29.1. |
19:00 |
FVT TU |
Kobulský |
Streda |
3:0 (21,23,19) |
39 |
KOPA ENG |
MIRAD |
27.1. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Hugec |
Pondelok |
3:2 (16,- |
14.kolo |
||||||||
40 |
VK Vector |
MIRAD |
5.2. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
3:1 (18,22,- |
41 |
ŠKP |
KOPA ENG |
3.2. |
18:45 |
ŠKP |
Hugec |
Pondelok |
0:3 (- |
42 |
ASANA |
FVT TU Bobrík |
4.2. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
3:1 (17,- |
15.kolo |
||||||||
43 |
FVT TU Bobrík |
VK Vector |
12.2. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
2:3 (20,- |
44 |
KOPA ENG |
ASANA |
10.2. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Kobulský |
Pondelok |
3:1 (21,21,- |
45 |
MIRAD |
ŠKP |
12.2. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
0:3 (- |
Rozpis stretnutí muži 2013- |
||||||||
46 |
VK Vector |
ŠKP |
17.2. |
18:45 |
ŠKP |
Kmec |
Pondelok |
1:3 (- |
47 |
MIRAD |
ASANA |
19.2. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kobulský |
Streda |
3:2 (- |
48 |
KOPA ENG |
FVT TU Bobrík |
17.2. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Hugec |
Pondelok |
3:0 (17,21,23) |
17.kolo |
||||||||
49 |
KOPA ENG |
VK Vector |
24.2. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Kmec |
Pondelok |
3:1 (15,- |
50 |
FVT TU Bobrík |
MIRAD |
26.2. |
16:50 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
2:3 (- |
51 |
ASANA |
ŠKP |
25.2. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
3:2 (- |
18.kolo |
||||||||
52 |
VK Vector |
ASANA |
11.3. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Kobulský |
Utorok |
0:3 (- |
53 |
ŠKP |
FVT TU Bobrík |
10.3. |
18:45 |
ŠKP |
Kmec |
Pondelok |
3:0 (26,30,23) |
54 |
MIRAD |
KOPA ENG |
12.3. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Hugec |
Streda |
0:3 (- |
19.kolo |
||||||||
55 |
MIRAD |
VK Vector |
19.3. |
16:50 |
ZŠ Šrobárova |
Kmec |
Streda |
0:3 (- |
56 |
KOPA ENG |
ŠKP |
17.3. |
16:50 |
ZŠ Važecká |
Kobulský |
Pondelok |
3:0 (18,16,16) |
57 |
FVT TU Bobrík |
ASANA |
19.3. |
19:00 |
FVT TU |
Hugec |
Streda |
1:3 (18,- |
20.kolo |
||||||||
58 |
VK Vector |
FVT TU Bobrík |
26.3. |
19:00 |
FVT TU |
Kmec |
Streda |
2:3 (- |
59 |
ASANA |
KOPA ENG |
25.3. |
18:00 |
CZŠ Sv. Gorazda |
Hugec |
Utorok |
0:3 (- |
60 |
ŠKP |
MIRAD |
24.3. |
18:45 |
ŠKP |
Kobulský |
Pondelok |
3:2 (20,21,- |