www.kopaeng.sk/volley

Aktualizované

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Rozpis na sezónu 2017-2018 si môžete stiahnuť TU.
Tvorba rozpisu bola závislá od rozpisu MIX-u, preto je hotový až teraz.
Prípadné pripomienky zasielajte čo najskôr.....

Priebežná tabuľka OM 2017/2018 vo volejbale mužov

POR.

MUŽSTVO

POČ.
ZÁP.

VÝHRY 3:0/3:1

VÝHRY 3:2

PREHRY 2:3

PREHRY 0:3/1:3

SETY

BODY

1

ŠKP

0

0

0

0

0

0:0

0

2

FVT TU Bobrík

0

0

0

0

0

0:0

0

3

KOPA-BSC

0

0

0

0

0

0:0

0

4

VK MIRAD

0

0

0

0

0

0:0

0

 

ROZPIS ZÁPASOV OM VO VOLEJBALE MUŽOV 2016/2017

Č.Z.

DOMÁCI

HOSTIA

DÁTUM

ČAS

MIESTO

ROZHODCA

POZN.

VÝSLEDOK

1. kolo

1

ŠKP

FVT TU Bobrík

2.10.2017

17:15

ŠKP

Kobulský

Pondelok

2

MIRAD

Kopa-BSC

5.10.2017

18:30

GK2

Kmec

Štvrtok

2. kolo

3

FVT TU Bobrík

Kopa-BSC

11.10.2017

19:00

FVT TU

Kmec

Streda

4

ŠKP

MIRAD

9.10.2017

17:15

ŠKP

Kobulský

Pondelok

3.kolo

5

MIRAD

FVT TU Bobrík

19.10.2017

18:30

GK2

Kobulský

Štvrtok

6

Kopa-BSC

ŠKP

18.10.2017

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Streda

4.kolo

7

FVT TU Bobrík

ŠKP

25.10.2017

19:00

FVT TU

Kmec

Streda

8

Kopa-BSC

MIRAD

25.10.2017

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Streda

5.kolo

9

Kopa-BSC

FVT TU Bobrík

8.11.2017

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kobulský

Streda

10

MIRAD

ŠKP

9.11.2017

18:30

GK2

Hugec

Štvrtok

6.kolo

11

FVT TU Bobrík

MIRAD

15.11.2017

19:00

FVT TU

Kmec

Streda

12

ŠKP

Kopa-BSC

13.11.2017

17:15

ŠKP

Kobulský

Pondelok

7.kolo

13

ŠKP

FVT TU Bobrík

20.11.2017

17:15

ŠKP

Kmec

Pondelok

14

MIRAD

Kopa-BSC

23.11.2017

18:30

GK2

Hugec

Štvrtok

8.kolo

15

FVT TU Bobrík

Kopa-BSC

29.11.2017

19:00

FVT TU

Kobulský

Streda

16

ŠKP

MIRAD

27.11.2017

17:15

ŠKP

Hugec

Pondelok

9.kolo

17

MIRAD

FVT TU Bobrík

7.12.2017

18:30

GK2

Kmec

Štvrtok

18

Kopa-BSC

ŠKP

6.12.2017

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Streda

10.kolo

19

FVT TU Bobrík

ŠKP

13.12.2017

19:00

FVT TU

Kobulský

Streda

20

Kopa-BSC

MIRAD

13.12.2017

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Streda

11.kolo

21

Kopa-BSC

FVT TU Bobrík

20.12.2017

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Streda

22

MIRAD

ŠKP

21.12.2017

18:30

GK2

Kmec

Štvrtok

12.kolo

23

FVT TU Bobrík

MIRAD

10.1.2018

19:00

FVT TU

Kmec

Streda

24

ŠKP

Kopa-BSC

8.1.18

17:15

ŠKP

Kobulský

Pondelok

13.kolo

25

ŠKP

FVT TU Bobrík

15.1.2018

17:15

ŠKP

Kmec

Pondelok

26

MIRAD

Kopa-BSC

18.1.2018

18:30

GK2

Hugec

Štvrtok

14.kolo

27

FVT TU Bobrík

Kopa-BSC

24.1.18

19:00

FVT TU

Kobulský

Streda

28

ŠKP

MIRAD

22.1.18

17:15

ŠKP

Hugec

Pondelok

15.kolo

29

MIRAD

FVT TU Bobrík

1.2.18

18:30

GK2

Kmec

Štvrtok

30

Kopa-BSC

ŠKP

31.1.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kobulský

Streda

16.kolo

31

FVT TU Bobrík

ŠKP

7.2.18

19:00

FVT TU

Kobulský

Streda

32

Kopa-BSC

MIRAD

7.2.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Streda

17.kolo

33

Kopa-BSC

FVT TU Bobrík

14.2.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kmec

Streda

34

MIRAD

ŠKP

15.2.18

18:30

GK2

Hugec

Štvrtok

18.kolo

35

FVT TU Bobrík

MIRAD

21.2.18

19:00

FVT TU

Kobulský

Streda

36

ŠKP

Kopa-BSC

19.2.18

17:15

ŠKP

Hugec

Pondelok

19.kolo

37

ŠKP

FVT TU Bobrík

5.3.18

17:15

ŠKP

Kmec

Pondelok

38

MIRAD

Kopa-BSC

8.3.18

18:30

GK2

Kobulský

Štvrtok

20.kolo

39

FVT TU Bobrík

Kopa-BSC

14.3.18

19:00

FVT TU

Kobulský

Streda

40

ŠKP

MIRAD

12.3.18

17:15

ŠKP

Hugec

Pondelok

21.kolo

41

MIRAD

FVT TU Bobrík

22.3.18

18:30

GK2

Kmec

Štvrtok

42

Kopa-BSC

ŠKP

21.3.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Streda

22.kolo

43

FVT TU Bobrík

ŠKP

28.3.18

19:00

FVT TU

Kmec

Streda

44

Kopa-BSC

MIRAD

28.3.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kobulský

Streda

23.kolo

45

Kopa-BSC

FVT TU Bobrík

4.4.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kmec

Streda

46

MIRAD

ŠKP

5.4.18

18:30

GK2

Hugec

Štvrtok

24.kolo

47

FVT TU Bobrík

MIRAD

11.4.2018

19:00

FVT TU

Kmec

Streda

48

ŠKP

Kopa-BSC

9.4.2018

17:15

ŠKP

Kobulský

Pondelok

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky