www.kopaeng.sk/volley

Aktualizované

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka


Rozpis na sezónu 2018/2019 TU.
JK

Vo fotogalérii pribudli fotky z Turnaja Veteránov 2018 v Kežmarku....

Priebežná tabuľka OM 2018/2019 vo volejbale mužov

POR.

MUŽSTVO

POČ.
ZÁP.

VÝHRY 3:0/3:1

VÝHRY 3:2

PREHRY 2:3

PREHRY 0:3/1:3

SETY

BODY

1

FVT TU Bobrík

7

3

1

1

1

17:11

15

2

ŠKP

7

3

1

2

1

17:14

13

3

KOPA-BSC

6

3

0

0

3

11:10

9

4

VK MIRAD

6

0

1

0

5

7:17

2

 

ROZPIS ZÁPASOV OM VO VOLEJBALE MUŽOV 2018-2019

Č.Z

DOMÁCI

HOSTIA

DÁTUM

ČAS

MIESTO

ROZHODCA

POZN.

VÝSLEDOK

1. kolo

1

FVT TU Bobrík

ŠKP

24.10.18

19:30

FVT TU

Kmec

Streda

3:2 (-17,-21,23,21,10)

2

Kopa-BSC

MIRAD

22.10.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kobulský

Pondelok

3:0 (20,28,15)

2.kolo

3

FVT TU Bobrík

MIRAD

7.11.18

19:30

FVT TU

Kobulský

Streda

3:1 (21,18,-15,25)

4

ŠKP

Kopa-BSC

8.11.18

17:15

ŠKP

Hugec

Štvrtok

3:1 (15,-19,16,23)

3.kolo

5

Kopa-BSC

FVT TU Bobrík

12.11.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kmec

Pondelok

0:3 (-15,-22,-7)

6

MIRAD

ŠKP

15.11.18

18:30

Gym.Konštantínova

Hugec

Štvrtok

1:3 (-23,13,-13,-17)

4.kolo

7

ŠKP

FVT TU Bobrík

22.11.18

17:15

ŠKP

Kobulský

Štvrtok

3:2 (-22,-17,31,11,14)

8

MIRAD

Kopa-BSC

22.11.18

18:30

Gym. Konštantínova

Hugec

Štvrtok

1:3 (-21,20,-18,-22)

5.kolo

9

FVT TU Bobrík

Kopa-BSC

28.11.18

19:30

FVT TU

Hugec

Streda

0:3 (-16,-17,-22)

10

ŠKP

MIRAD

29.11.18

17:15

ŠKP

Kobulský

Štvrtok

2:3 (23,-20,17,-22,16)

6.kolo

11

MIRAD

FVT TU Bobrík

6.12.18

18:30

Gym. Konštantínova

Kmec

Štvrtok

1:3 (19,-23,-19,-14)

12

Kopa-BSC

ŠKP

3.12.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kobulský

Pondelok

1:3 (-21,18,-15,-19)

7.kolo

13

FVT TU Bobrík

ŠKP

12.12.18

19:30

FVT TU

Kmec

Streda

3:1 (20,6,-19,18)

14

Kopa-BSC

MIRAD

10.12.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kobulský

Pondelok

odložený

8.kolo

15

Kopa-BSC

FVT TU Bobrík

17.12.18

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kmec

Pondelok

16

MIRAD

ŠKP

20.12.18

18:30

Gym. Konštantínova

Hugec

Štvrtok

9.kolo

17

FVT TU Bobrík

MIRAD

9.1.19

19:30

FVT TU

Lacek

Streda

18

ŠKP

Kopa-BSC

10.1.19

17:15

ŠKP

Hugec

Štvrtok

10.kolo

19

ŠKP

FVT TU Bobrík

17.1.19

17:15

ŠKP

Kmec

Štvrtok

20

MIRAD

Kopa-BSC

17.1.19

18:30

Gym. Konštantínova

Hugec

Štvrtok

11.kolo

21

FVT TU Bobrík

Kopa-BSC

23.1.19

19:30

FVT TU

Kobulský

Streda

22

ŠKP

MIRAD

24.1.19

17:15

ŠKP

Kmec

Štvrtok

12.kolo

23

MIRAD

FVT TU Bobrík

31.1.19

18:30

Gym. Konštantínova

Hugec

Štvrtok

24

Kopa-BSC

ŠKP

28.1.19

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Lacek

Pondelok

13.kolo

25

FVT TU Bobrík

ŠKP

6.2.19

19:30

FVT TU

Kobulský

Streda

26

Kopa-BSC

MIRAD

4.2.19

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Kmec

Pondelok

14.kolo

27

Kopa-BSC

FVT TU Bobrík

11.2.19

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Lacek

Pondelok

28

MIRAD

ŠKP

14.2.19

18:30

Gym. Konštantínova

Hugec

Štvrtok

15.kolo

29

FVT TU Bobrík

MIRAD

27.2.19

19:30

FVT TU

Kmec

Streda

30

ŠKP

Kopa-BSC

28.2.19

17:15

ŠKP

Kobulský

Štvrtok

16.kolo

31

ŠKP

FVT TU Bobrík

7.3.19

17:15

ŠKP

Hugec

Štvrtok

32

MIRAD

Kopa-BSC

7.3.19

18:30

Gym. Konštantínova

Lacek

Štvrtok

17.kolo

33

FVT TU Bobrík

Kopa-BSC

13.3.19

19:30

FVT TU

Kobulský

Streda

34

ŠKP

MIRAD

14.3.19

17:15

ŠKP

Lacek

Štvrtok

18.kolo

35

MIRAD

FVT TU Bobrík

21.3.19

18:30

Gym. Konštantínova

Kmec

Štvrtok

36

Kopa-BSC

ŠKP

18.3.19

18:30

CZŠ sv. Gorazda

Hugec

Pondelok

22.kolo

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky